שיווק בפייסבוק עושים עם תוכנית שיווקית מקצועית

שיווק בפייסבוק

עולם השיווק השתנה מאוד מאז שנכנס לעולמנו האינטרנט, השיווק הדיגיטלי כיום הוא האמצעי מספר אחת לשיווק, במיוחד כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים שלא יכולים להרשות לעצמם פרסומות בטלוויזיה או במופעים, אצטדיוני כדורגל וכו' – ראו באתר https://killermedia.co.il. בעקבות הפריצה של הדיגיטל רבים לומדים קורס אחד או שניים וכבר קוראים לעצמם מקדמי אתרים. עסקים קטנים קונים את הדבר, מעלים קמפיינים, מעלים פרסום וזה לא מביא תוצאות. על כן במאמר זה אנו רוצים לדבר איתכם על החשיבות של תוכנית שיווקית מקצועית. כזו שנעשית על ידי מומחה לתחום, בעל ניסיון, מישהו שמבין ורואה לעומק את עולם הפרסום בכלל ואת העסק שלכם בפרט.

אסטרטגיית שיווק שנתית

תוכנית שיווק מקצועית הינה נפרסת על פי רבעונים, לרוב הרבעון הראשון של הפרסום הוא מבוסס על הרבה נסיונות, הרבה טסטים, הרבה בדיקות איזה מילים הכי עבדו, איזה סרטו הכי עבד, האם קמפיין תנועה, האם קמפיין לידים, זאת נוכל לראות רק לאחר כמה חודשים של פרסום. כמו כן בתוכנית שיווק שנתית מקדם אמור לראות תהליכי שוק לאורך כל השנה, כמו למשל תקופת בחירות, תקופת חגים, האם לפרסם, איזה סוג פרסום לעשות באותה תקופה, מה יידבר לקהל שלכם באותה תקופה ומה לא.

תוכנית שמכילה גרפיקה וסלוגנים

תוכנית שיווק שאותה מציג לכם איש הקידום בגוגל ופייסבוק בפגישה הראשונה אמורה להכיל גם רעיונות לגרפיקה, סלוגנים, קופירייטינג שבו תשתמשו על מנת לקדם אתכם בצורה נכונה בפייסבוק. בנוסף התוכנית יכולה להכיל רעיונות לבאנרים, סרטונים, כל טקטיקה נכונה שתביא אתכם לחשיפה גדולה, הגדלת הקליקים, הגדלת הלקוחות ובסופו של דבר הגדלת ההכנסות.

שיווק בפייסבוק על פי קהלים

אחד היתרונות של פייסבוק, הכוח העיקרי שלו הינו האפשרות לטרגט קהל בצורה מדויקת וכך לעשות שיווק לקהל רלוונטי עבורכם. על כן כל תוכנית שיווק שמקדם אתרים ייעשה עבורכם, עליכם לראות שנושא קהל היעד נוכח שם בצורה מדויקת. לראות שהוא מדייק מבחינת דמגורפית, מבחינת גילאים, מבחינת תחומי עניין. לראות שהוא עושה מחקר מקדים ומבין ממש לעומק מי הקהל שלכם.

> קראו על הקשר בין קידום בגוגל ועיצוב גרפי

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למתג את העסק גם דרך אמצעי התשלום – המחאות מעוצבות
המיתוג של כל עסק הוא נושא מהותי וחשוב מאד. המיתוג כמו הלוגו והשפה הממותגת הם הסימנים שעל פיהם מזהים את...
קרא עוד »
אוק 18, 2020
הכל על פריוריטי בענן
המאמר באדיבות https://medatech.com פריוריטי, שהיא מערכת לניהול משימות, מסייעת כבר שנים רבות לבעלי עסקים רבים...
קרא עוד »
פבר 10, 2021
קידום בגוגל – רק החזקים שורדים
כעת מבוצע קידום בגוגל יש לדעת כי מדובר בהליך אשר דורש לא מעט תשומת לב לפרטים הקטנים והתעסקות מתמדת בו...
קרא עוד »
נוב 23, 2018