סרטון שיווקי – איך בונים סרטון בצורה נכונה

יצירת סרטון שיווקי זו אומנות במלוא מובן המילה. למרות שמדובר רק בסרטון אשר לעיתים נמשך מספר רגעים או מספר דקות, וגם כשמדובר באלמנט שיווקי, עדיין מדובר ביצירת אומנות שצריך לדעת כיצד להכין אותה בצורה נכונה בשביל שיהיה ניתן להעביר את המסר כמו שרוצים, בצורה מדויקת ונכונה. 

בתי עסק רבים בוחרים להכין סרטונים שיווקיים, בין אם זה לצורך הצגתם בפני הקהל הרחב, באינטרנט או דרך אמצעים אחרים, ובין אם זה לצורך הצגתם בפני קהל ספציפי, למשל, בתערוכות, ירידים, ערבי חברה או אפילו בקרב משקיעים פוטנציאליים. המטרה בכל מקרה היא למשוך כמה שיותר לקוחות אל בית העסק, לגרום להם להבין ולהרגיש שהמוצר אותו בית העסק מבקש לשווק, הוא הטוב ביותר בשוק וכן הוא רלוונטי ומתאים לצרכים שלהם. 

לשם כך, חשוב כמובן לדעת איך להכין סרטון שיווקי, לדעת באילו כלים ואמצעים להשתמש, אך חשוב לא פחות לדעת מה להעביר דרך הסרטון ומה לא להעביר, כלומר, איזה מסר להציג ועל מה לוותר. 

כיצד יוצרים סרטון בצורה נכונה

ראשית צריך לזכור שמדובר בסרטון, זה אומר שהוא לא אמור להימשך יותר ממספר רגעים ספורים. זה אומר שיש לעריכה והפקת סרטי תדמית חלק חשוב מאוד בתהליך העבודה. אם רוצים שהסרטון יצליח להעביר את המסר כמו שצריך, אז חייבים לדעת מה לחתוך, איך לחתוך, ובסופו של דבר להציג את הסרטון בצורה מדויקת. 

שנית, צריך לדעת מי קהל היעד ואיך אפשר לפנות אליו. בין אם זה דרך ביטויים, דרך סלוגנים, דרך מלל כזה או אחר, וכמובן כל מה שקשור לנושא של שימוש בצבעים, שימוש בדמויות, תמונות או כל דבר אחר שקשור לנושא של פנייה לקהל ספציפי.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי יכול להשתמש בשירותי חתימה מרחוק?
כל אחד יכול כיום ליהנות משירותי חתימה מרחוק, מאחר ומדובר על אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת העסק....
קרא עוד »
מרץ 01, 2023
יופרס
UPress אירוח אתרים - האירוח הטוב ביותר עבור האתר שלך -  UPress היא חברת אחסון אתרים המספקת שירותי אירוח...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022
שיווק בפייסבוק עושים עם תוכנית שיווקית מקצועית
עולם השיווק השתנה מאוד מאז שנכנס לעולמנו האינטרנט, השיווק הדיגיטלי כיום הוא האמצעי מספר אחת לשיווק,...
קרא עוד »
פבר 12, 2019