סרטון שיווקי – איך בונים סרטון בצורה נכונה

יצירת סרטון שיווקי זו אומנות במלוא מובן המילה. למרות שמדובר רק בסרטון אשר לעיתים נמשך מספר רגעים או מספר דקות, וגם כשמדובר באלמנט שיווקי, עדיין מדובר ביצירת אומנות שצריך לדעת כיצד להכין אותה בצורה נכונה בשביל שיהיה ניתן להעביר את המסר כמו שרוצים, בצורה מדויקת ונכונה. 

בתי עסק רבים בוחרים להכין סרטונים שיווקיים, בין אם זה לצורך הצגתם בפני הקהל הרחב, באינטרנט או דרך אמצעים אחרים, ובין אם זה לצורך הצגתם בפני קהל ספציפי, למשל, בתערוכות, ירידים, ערבי חברה או אפילו בקרב משקיעים פוטנציאליים. המטרה בכל מקרה היא למשוך כמה שיותר לקוחות אל בית העסק, לגרום להם להבין ולהרגיש שהמוצר אותו בית העסק מבקש לשווק, הוא הטוב ביותר בשוק וכן הוא רלוונטי ומתאים לצרכים שלהם. 

לשם כך, חשוב כמובן לדעת איך להכין סרטון שיווקי, לדעת באילו כלים ואמצעים להשתמש, אך חשוב לא פחות לדעת מה להעביר דרך הסרטון ומה לא להעביר, כלומר, איזה מסר להציג ועל מה לוותר. 

כיצד יוצרים סרטון בצורה נכונה

ראשית צריך לזכור שמדובר בסרטון, זה אומר שהוא לא אמור להימשך יותר ממספר רגעים ספורים. זה אומר שיש לעריכה והפקת סרטי תדמית חלק חשוב מאוד בתהליך העבודה. אם רוצים שהסרטון יצליח להעביר את המסר כמו שצריך, אז חייבים לדעת מה לחתוך, איך לחתוך, ובסופו של דבר להציג את הסרטון בצורה מדויקת. 

שנית, צריך לדעת מי קהל היעד ואיך אפשר לפנות אליו. בין אם זה דרך ביטויים, דרך סלוגנים, דרך מלל כזה או אחר, וכמובן כל מה שקשור לנושא של שימוש בצבעים, שימוש בדמויות, תמונות או כל דבר אחר שקשור לנושא של פנייה לקהל ספציפי.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך קישורים?
קישורים חשובים לקידום אתרים וחווית משתמש. הם משמשים לחיבור התוכן באתר שלך עם אתרים  אחרים או תוכן...
קרא עוד »
נוב 16, 2022
מה השכר לבודק ידני לעומת בודק אוטומציה
רוצים להתקדם לקריירה מובחרת ואיכותית שגם מכניסה בכבוד? קורס QA הוא בדיוק בשבילכם. בקורס זה תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
איך להתחיל לשחק פוקר באינטרנט ומה אתה צריך לדעת?
אחד המשחקים הכי פופולריי ביותר בכל הזמנים הוא פוקר. זה קיים כבר הרבה זמן והושמע בכל העולם. זוהי אחת...
קרא עוד »
יונ 15, 2023