היתרונות של גיבוי בענן

גיבוי בענן

החומרים שלנו בכל תחום כמעט מהחיים, מאוחסנים במחשבים שונים. אם זה הידע הרפואי שלנו שהוא מאוחסן ברשתות המחשבים של קופות החולים או בתי החולים ואם זה המידע הכללי עלינו ועל ילדינו שהוא מאוחסן במחשבים של מרשם האוכלוסין. גם מוסדות הלימוד, גני הילדים, בתי הספר ומעונות היום מאחסנים במחשבים שלהם את המידע הרלוונטי לגביהם ובקיצור, הכול בכול מכל, נמצא היום בתוך מחשבי החברה.

הבעיה מתחילה כאשר נוצרות בעיות במחשבים. זה יכול לקרות בעת קריסה של המחשב וזה גם יכול להיות בעקבות גניה או תקיפה של המידע מתוך המחשבים. לא פעם מאבדים במוסדות החינוך את פרט האשראי של ההורים או את שמות התלמידים או כל חומר אחר שעשוי למעשה להיות שמור היטב בתוך מחשבי החברה. זו בדיוק הסיבה שאנחנו ממליצים לכם על גיבוי חומרים בענן.

מגבים את החומרים בענן

ברור כי יש צורך בגיבוי החומרים המאוחסנים בתוך המחשב כאשר רק כך הם יהיו שמורים היטב מפני גניבות או האקרים שינסו לשים את ידיהם על החומרים החשובים.

הגיבוי למעשה מבטח במאה אחוז את החומרים כאשר כך הם נמצאים במקום בטוח שאין גישה לאנשים אינם מורשים לכך. ברור כי מדובר בפתרון יעיל עבור כל מי שמאחסן במחשבים שלו חומרים רגישים, חומרים עדינים או לחילופין חומר ערכי מבחינת ההיקפים שלו והיעדר היכולת לשחזר אותם.

מי מגבה לכם את החומרים?

את הגיבוי חייבים לבצע רק באמצעות אנשי מקצוע אשר מכירים את הנושא לעומק והם יודעים להמליץ לכל אחד את אפשרות הגיבוי המתאימה לו. הגיבוי הזה בהחלט יעניק שקט נפשי ותחושת רוגע וביטחון כי החומרים כולם יישמרו היטב מפני כל פריצה, גניבה או סתם אבדה.

> קראו עוד על שירותי מחשוב לעסקים בכתובת https://www.entersys.co.il/it-services

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם היא דרך להשיג יותר עוקבים ולייקים לפוסטים שלך. חשוב לציין שלא מדובר בעוקבים...
קרא עוד »
יונ 27, 2022
לקראת הדיבורים על ווינדוס 11 – ווינדוס 10 במחירים משתלמים
אין ספק כי מערכת ההפעלה ווינדוס 10 נחשבת היום לאופציה המועדפת ביותר עבור רוב האנשים. מדובר על מערכת...
קרא עוד »
יול 02, 2021
הבנת היסודות: מה זה סיבים אופטיים?
בעידן הטכנולוגי המתקדם שבו אנו חיים, מערכות התקשורת מהוות את השורשים העקרוניים של הקשר האנושי בעולם...
קרא עוד »
יול 27, 2023