5 טעויות בבניית אתר מסחרי

5 טעויות בבניית אתר מסחרי

כשבונים אתר מסחרי מקוון יש לקחת בחשבון את אפשרויות הכישלון של האתר.

טעויות רבות עלולות להוביל לכישלון מוחץ, אי הצלחה במכירות ואף לסגירת האתר לצמיתות.

בפניכם 5 טעויות נפוצות ונפיצות, שממולץ מאוד להימנע מהן כשמתחילים פרויקט בניית אתרים מסחריים:

 

  1. מכשולים בגישה למידע= הפרעה ושיבוש הגישה עבור הגולשים, באמצעות דרישה להרשמה לאתר, חלונות קופצים למיניהם ופרסומות שמופיעות עוד לפני שניתנה האפשרות לגשת למידע כלשהו. אלו גורמים למשתמשי האתר לאבד ריכוז ועניין במטרה שלשמה הם נכנסו לאתר, מה שעלול להביא לכשל עסקי.

 

  1. ניווט מסובך ומבלבל באתר= תפריטי ניווט מורכבים, מבלבלים ולא ברורים, הופכים אותם לבלתי אפשריים לשימוש. פגיעה ישירה במכירות, תיגרם כתוצאה מכך שהניווט באתר מבלבל ולא עובד בצורה פשוטה עם מנועי החיפוש והסינון הקיימים באתר.

 

  1. מנועי חיפוש דקדקניים= מרבית הגולשים מבצעים טעויות איות למיניהן כשמחפשים מידע ברשת. מנועי חיפוש, שלא יבליגו על טעויות הקלדה, לא יציעו פתרונות נכונים הקשורים למה שהגולש כתב ולא יצליחו לענות על שאלות ברמת מורכבות בסיסית, יפגעו באתרים ובגולשים ועלולים להביא להפחתה מסיבית בכניסות לאתר, כתוצאה מכך האתר יפסיד משתמשים שיכולים להיות לקוחות פוטנציאליים וחשובים ביותר להצלחתו.

 

  1. הודעות לא מובנות לגבי שגיאות= יכול מאוד להיות, שלאתר מסוים לא קיימות אף אחת מהבעיות שצוינו עד כה, לפיכך בניית האתר ע"י קילרמדיה הייתה טובה והגולשים יכולים להינות מתוכנו. לעיתים רבות גם במצב כזה, הגולשים עושים טעויות שונות ומנסים לתקן טעויות אלו. הודעות שגיאה שימנעו מהגולש להמשיך לבצע פעולות באתר ולא יסבירו במפורט ובמדויק היכן נמצאת השגיאה או איך ניתן לתקן שגיאה כזאת או אחרת, עשויים להוביל לעזיבתם של הגולשים עקב תסכול. תתארו מצב, בו הגולש נמצא לפני רכישה מהאתר, מופיעה לו הודעת שגיאה לא ברורה שהוא לא מצליח לתפעל והוא מבטל את הרכישה, זהו הפסד עצום לבעלי האתר ופגיעה בלקוח.

 

  1. חוסר ארגון במידע= משתמשים אשר יחפשו מידע מסוים ויקבלו טקסט לא מסודר, שלא מבדיל בין העיקר לתפל ושקשה מאוד לקרוא אותו, יעברו לחפש באתר אחר מבלי לחשוב פעמיים ועלולים לכתוב תגובה לא טובה על האתר בו המידע לא היה ברור – דבר שעלול לפגוע באתר גם מבחינת קידום אורגני.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לייקים לטוויטר – איך לקנות והאם זה עוזר?
לייקים בטוויטר הפכו למדד חשוב עבור עסקים ואנשים פרטיים שמשתמשים בפלטפורמה. רכישת לייקים בטוויטר...
קרא עוד »
אפר 18, 2023
קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם היא דרך להשיג יותר עוקבים ולייקים לפוסטים שלך. חשוב לציין שלא מדובר בעוקבים...
קרא עוד »
יונ 27, 2022
איזה ספק אינטרנט הכי אמין?
בשוק התקשורת הישראלי פועלים גופים רבים בתחום האינטרנט, הגלישה והתשתיות. כאשר בוחרים ספק אינטרנט יש...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021