איך נקבע מחיר לניקוי שטיחים

מחיר לניקוי שטיחים

העדפות סגנון ניקוי שטיחים הן עניין אישי, אך כשמדובר בבחירת ספה באיכות טובה, ישנם קריטריונים אובייקטיביים בהם תוכלו להשתמש כדי להבטיח שתקבלו ספה שתוכלו להיות מרוצים ממנה במשך שנים רבות. אם כבר שטיחים, איך נקבע את מחיר הניקוי שלהם? נבדוק.

איך נקבע מחיר לניקוי שטיחים 

ישנם כמה וכמה פרמטרים שבהם נוכל לבדוק כמה יהיה המחיר של ניקוי שטיח כזה או אחר. החל מסוג הבד ומרקם הסריגה וכלה באופן ביצוע הניקוי והחומרים הנדרשים לכך. כך או כך, רצוי מאוד לתת למקצוען לעשות לכם את העבודה ולנקות לכם את השטיחים.

איזה שטיח לקנות? 

שטיח הוא דרך פשוטה לעדכן את הרצפות ופנים הבית שלכם ולהפוך חדר למשהו שהרבה יותר נוח להיות בו.

לדוגמה, אתם יכולים ללכת על שטיח אפור מגוהץ, עיצוב פרחוני מודגש, או אפילו שטיח מדובלל. אך זה מאוד תלוי בחדר בו יהיה השטיח, בגודל ובנושא הכללי שתרצו ליצור, ישנן אפשרויות רבות שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם קונים שטיח.

איך להתאים שטיח לבית שלכם? 

שטיחים שונים מתאימים לאזורים שונים בבית. לדוגמא, מסדרונות ומטבחים נוטים להיות מקומות המועדים לנפילה הרבה יותר מזה של חדר שינה או סלון, ולכן, עדיף לבחור שטיח שהוא hardwearing וקל לניקוי.

גוון כהה מעט יותר או שטיח בדוגמה זו, יעשה בחירה טובה שכן הם פחות נוטים להראות עקבות בין ניקוי לניקוי. מעבר לכך, חשוב לבחור שטיח איכותי שיחזיק לכם זמן רב ושנים ארוכות.

קונים שטיח? הקפידו על זה 

לפני שקונים שטיח חשוב למדוד, למדוד ולמדוד שוב, בהחלט אל תנחשו. מדדו את החלל שלכם והחליטו משם אילו מידות יתאימו ביותר לחלל שלכם. ישנם כמה כללים שאתם יכולים להחיל על בחירת שטיח בגודל הנכון לחדר שלכם.

אם אינכם בטוחים באיזה גודל ייראה הכי טוב בחדרכם תוכלו לנסות לחבר נייר / עיתון יחד ולכסות את שטח הרצפה שאתם מדמיינים שהשטיח שלכם יכסה, זה ייתן לכם מושג בגודל ואם תצטרכו גדול או קטן יותר.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טעויות בבניית אתר מסחרי
כשבונים אתר מסחרי מקוון יש לקחת בחשבון את אפשרויות הכישלון של האתר. טעויות רבות עלולות להוביל...
קרא עוד »
נוב 03, 2019
מפתח אוטומציה קורס – תלמדו מקצוע חדש
אתם לא צריכים שום רקע בעולם המחשוב כדי לקחת מפתח אוטומציה קורס. רק תצטרכו לבחור בקורס מספיק טוב, כך...
קרא עוד »
נוב 27, 2021
קופה ממוחשבת עם משקל – למי זה מתאים?
כל בית עסק אשר משרת לקוחות ומשתמש במשקל הוא בית עסק פוטנציאלי להזמנת קופה ממוחשבת עם משקל. נכון להיום...
קרא עוד »
מרץ 19, 2022