קופה ממוחשבת עם משקל – למי זה מתאים?

כל בית עסק אשר משרת לקוחות ומשתמש במשקל הוא בית עסק פוטנציאלי להזמנת קופה ממוחשבת עם משקל. נכון להיום רוב העסקים אשר משתמשים באמצעות קופה ממוחשבת עם משקל, הם בתי עסק המשתייכים אל קטגוריית המזון.

קופה ממוחשבת או רושמת?

ראשית כל חשוב לדעת מה ההבדל בין שני אלו. כל עסק חייב בקופה רושמת או ממוחשבת. בניגוד לקופה רושמת אשר הונהגה לרוב בעבר ובאמצעותה נרשמו הפעילות החשבונאית ובוצעו כל סיכומי הכספים, כיום רוב בתי העסק בוחרים בקופה ממוחשבת.

קופה ממוחשבת המבוססת על תוכנת מחשב היא קופה אשר מובילה לייעול של מערכות העסק השונות, אם הכוונה היא מערכת ניהול מלא, מערכת מועדון צרכנים, דו"חות וניתן לחבר אותה למשקל, אמצעי סליקה עוד.

קופה ממוחשבת עם משקל

בעבר הלא רחוק הקופה והמשקל היו שני דברים נפרדים. היום הם עובדים באופן אינטגרלי. נכון להיום ניתן להזמין קופה ממוחשבת עם משקל אלקטרוני. קופה מסוג זה מתאימה לכל בעל עסק אשר צריך לשקול מוצר או פריט מסוים במהירות. כמו למשל מעדניות, מינימרקטים, סופרמרקטים, ירקנים, קונדיטוריות, רשתות מזון ועוד.

ההבדל בין משקל אלקטרוני רגיל לבין קופה ממוחשבת עם משקל בא לידי ביטוי בכך שבמקרה של הקופה המשקל מתממשק עם הקופה הממוחשבת וכל הנתונים מועברים לקופה ולמאגר נתונים (אם מעוניינים בכך). חשוב לקחת בחשבון שיש סוגים שונים של משקלים, כמו למשל כאלו המתאימים לפיצוציות ומעדניות ואחרים בעלי דלפק גדול יותר המתאימים לחנויות ירקות.

לסיכום 

קופה ממוחשבת עם משקל מייעלת את העבודה, משפרת את השירות ללקוח, חוסכת בזמנים ומונעת טעויות מיותרות. בנוסף, היא מאפשרת חסכון במקום וחסכון בעלויות. נכון להיום יש חנויות ורשתות מזון אשר מציעות את החידוש האחרון של קופות עם משקל בעמדות תשלום עצמי, דבר המוביל לחסכון משמעותי בכל הקשור אל עלויות של כח אדם.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.barakk.co.il!

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתרונות אופיס 365 לעסקים – למה זה כדאי?
Office 365 לעסקים היא חבילה של מוצרי תוכנה של מיקרוסופט המספקת למשתמשים דואר אלקטרוני מבוסס ענן, לוח שנה,...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
מה זו מערכת ERP?
ראשי תיבות שלא תמיד ברורים קיימים לא רק בצבא, אלא גם בעולם העסקי. מערכת ERP מאפיינת בעיקר ארגונים...
קרא עוד »
פבר 09, 2022
איך משתמשים באתר XL7?
משחקי פוקר מקוונים מעניקים כיום בילוי פופולרי עבור אנשים רבים. הם גם אחת התעשיות הרווחיות ביותר...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022