קופה ממוחשבת עם משקל – למי זה מתאים?

כל בית עסק אשר משרת לקוחות ומשתמש במשקל הוא בית עסק פוטנציאלי להזמנת קופה ממוחשבת עם משקל. נכון להיום רוב העסקים אשר משתמשים באמצעות קופה ממוחשבת עם משקל, הם בתי עסק המשתייכים אל קטגוריית המזון.

קופה ממוחשבת או רושמת?

ראשית כל חשוב לדעת מה ההבדל בין שני אלו. כל עסק חייב בקופה רושמת או ממוחשבת. בניגוד לקופה רושמת אשר הונהגה לרוב בעבר ובאמצעותה נרשמו הפעילות החשבונאית ובוצעו כל סיכומי הכספים, כיום רוב בתי העסק בוחרים בקופה ממוחשבת.

קופה ממוחשבת המבוססת על תוכנת מחשב היא קופה אשר מובילה לייעול של מערכות העסק השונות, אם הכוונה היא מערכת ניהול מלא, מערכת מועדון צרכנים, דו"חות וניתן לחבר אותה למשקל, אמצעי סליקה עוד.

קופה ממוחשבת עם משקל

בעבר הלא רחוק הקופה והמשקל היו שני דברים נפרדים. היום הם עובדים באופן אינטגרלי. נכון להיום ניתן להזמין קופה ממוחשבת עם משקל אלקטרוני. קופה מסוג זה מתאימה לכל בעל עסק אשר צריך לשקול מוצר או פריט מסוים במהירות. כמו למשל מעדניות, מינימרקטים, סופרמרקטים, ירקנים, קונדיטוריות, רשתות מזון ועוד.

ההבדל בין משקל אלקטרוני רגיל לבין קופה ממוחשבת עם משקל בא לידי ביטוי בכך שבמקרה של הקופה המשקל מתממשק עם הקופה הממוחשבת וכל הנתונים מועברים לקופה ולמאגר נתונים (אם מעוניינים בכך). חשוב לקחת בחשבון שיש סוגים שונים של משקלים, כמו למשל כאלו המתאימים לפיצוציות ומעדניות ואחרים בעלי דלפק גדול יותר המתאימים לחנויות ירקות.

לסיכום 

קופה ממוחשבת עם משקל מייעלת את העבודה, משפרת את השירות ללקוח, חוסכת בזמנים ומונעת טעויות מיותרות. בנוסף, היא מאפשרת חסכון במקום וחסכון בעלויות. נכון להיום יש חנויות ורשתות מזון אשר מציעות את החידוש האחרון של קופות עם משקל בעמדות תשלום עצמי, דבר המוביל לחסכון משמעותי בכל הקשור אל עלויות של כח אדם.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.barakk.co.il!

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות מומלצים
מאגרי תמונות קיימים כדי לתת לכם גישה מלאה למגוון עצום של קניית תמונות חוקיות, בלי להיחשף לתביעת...
קרא עוד »
יול 01, 2021
פתיחת הסודות של בחירת קורס שוק ההון
בעולם המורכב של פיננסים והשקעות, אומנות בחירת הקורסים המותאמים לשוק ההון היא צעד מרכזי להצלחה....
קרא עוד »
נוב 01, 2023
תקני iso – התקן בשבילך
תקני iso הם תקנים מורכבים מאד. נדמה שבכל פעם שישנם אנשים המעוניינים להכנס לעולם האיזו קיימת הרתעה...
קרא עוד »
אוק 21, 2021