למה צריך קישורים לקידום אתרים?

קישורים הם חלק מכריע בקידום אתרים. בלעדיהם, האתר שלך לא ידורג טוב במנועי החיפוש, אז אחרי שסיימתם עם הנושא של בניית אתרים כדאי לקרוא. במאמר זה ננסה לענות על שאלות אלו ולתת לכם הבנה טובה יותר כיצד פועלים קישורים בסביבה עשירה בקישורים – כך שתוכלו להפיק מהם את המקסימום. במאמר זה נדון בחשיבותם לקידום אתרים.

מה זה בכלל קישור?

קישורים הם חלק חשוב באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). מצד אחד, הם עוזרים לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש ומצד שני, הם יכולים לשמש כדי ליידע את המבקרים שלך על האתר שלך ולהוביל אותם לשם.

מה החשיבות?

קישור הוא מרכיב חשוב מאוד בקידום אתרים. בלעדיו, ייתכן שאתר לא ידורג טוב במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג ובכך יסבול מדירוגים ותנועה גרועים. קישורים חשובים מאוד גם למשתמשי מדיה חברתית מכיוון שהם מספקים להם דרך קלה לגלות על המוצרים והשירותים של החברה שלך.

אנשים רבים עדיין לא מודעים לחשיבות בניית קישורים לקידום אורגני. אמנם זה נכון שקישורים הם אחד הגורמים החשובים ביותר לדירוג במנועי חיפוש, אבל יש אנשים שעדיין חושבים שמדובר רק בטקסט עוגן.

למה אנחנו צריכים קישורים לקידום אתרים? ואיזה סוג של יתרונות SEO אנחנו מקבלים מהם? 

ישנם שני סוגים עיקריים של מבנה קישורים: טקסט עוגן וקישור חיצוני. ניתן למצוא טקסט עוגן בכל עמוד באינטרנט – אך קישורים חיצוניים נפוצים יותר מטקסטים של עוגן, מכיוון שלעתים קרובות יש לאתרי אינטרנט מספר דפים עם תוכן שונה ומילות מפתח שונות – כך שהם רוצים להשיג כמה שיותר מבקרים. קישור חיצוני (נקרא גם קישורים נכנסים) ומטרתו להוביל כמה שיותר גולשים לאתר שלכם עבור סקירה של האתר, בחירת מוצרים ושירותים, קנייה ותשלום. 

כתוב/כתבי תגובה