פריוריטי בענן: כל היתרונות לעסקים

פריוריטי בענן

שירותי ענן מהווים כלי עזר חשוב ביותר עבור עסקים כיום. במקביל,ERP  הוא סוג מערכת שימושי מאוד, אשר עסקים רבים מנצלים או שוקלים להתחיל ולהשתמש בכך. פריוריטי בענן הוא פתרון מעניין, אשר משלב את יתרונות שתי הטכנולוגיות העוצמתיות האלה.

כלי עוצמתי, שזמין כעת לכל

מערכות Enterprise Resource Planning הן באופן "מסורתי" מערכות מידע מורכבות ו"כבדות" למדי, אשר לא כל עסק יכל להרשות לעצמו. האפשרות לבחור בחברה שמציעה שירות של פריוריטי בענן, מביאה את יכולות ה-ERP להישג ידו של כל עסק. גם אם מדובר בעסק קטן יחסית, בעל תקציב מוגבל, במקום לרכוש חבילת ERP יקרה, הוא יכול כעת לשכור זאת כשרות ענן. התשלום עבור שירות כזה, הוא תשלום חודשי שכל עסק יכול לרשות לעצמו.

יתרונות ה-ERP

ראשית, פריוריטי בענן מספקת את יתרונות ה-ERP כשלעצמו, שמתחילות משילוב אינטגרטיבי, של תהליכי עבודה וניהול משאבי העסק והמידע שלו. באופן כזה, רוב פעילות הניהול של העסק מרוכזת ומתנהלת במערכת אחת ויש לכך כמובן אפקט של ייעול, לכל רוחב הפעילות השוטפת. העובדים וההנהלה, רואים מולם "גרסה אחת של האמת", ללא כפילויות בין מערכות שונות וטעויות שנובעות מכך. במקום אוסף מערכות מחשוב ש"לא מדברות" האחת עם השנייה או עושות זאת באופן לא יעיל, ERP מציג את החלופה ההגיונית, של ניהול מרוכז ומתוחכם.

יתרונות הענן

במקביל, פריוריטי בענן מספקת את היתרונות הקלאסיים של מחשוב ענן:

חסכון במשאבים

במקום לרכוש מערכת ERP יקרה, על כל הכרוך בהטמעתה, תחזוקתה השוטפת, שדרוגים וכדומה, אתם כאמור שוכרים מערכת כזו בענן. תודות לכך, מתקבל חסכון במשאבי כסף, זמן וכוח אדם. תשתיות המחשוב שנדרשות לשם כך, תהיינה ברובן אצל ספק השרות ובאחריותו.

גמישות עסקית

כאשר ה-ERP מבוסס על שרות, קל יותר להתחיל לעבוד איתו וגם להכניס בכך שינויים שונים.

המשכיות עסקית ושרידות – מודל שרות הענן, אף מעודד עבודה מרחוק ומהבית ומקל על כך. תועלת משנה של עובדה זו, היא הגברת השרידות העסקית במקרי אסון וסיוע להבטחת "המשכיות עסקית".

הבטחת טיפול מקצועי

שימוש בשרות פריוריטי בענן מחברה שמתמחה בכך, מבטיח כי המערכת תנוהל בצורה מקצועית ואיכותית. תודות לכך, משתמשי המערכת זוכים ל"ראש שקט" וגם יכולים להתמקד יותר בתחום העסקי שבו הם מתמחים, במקום לעסוק בטיפול תובעני במערכות מחשוב פנימיות.

לסיכום

לכל עסק מומלץ מאוד, להכיר את שתי המפתחות האלה לייעול ניכר: שירותי ענן ומערכות ERP. כאמור, פריוריטי בענן תספק לכם את שני אלה ביחד ולכן, היא מומלצת במיוחד.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתר אינטרנט – כיצד עושים את זה בקלות ולמה צריך לשים לב?
כבר מזה שני עשורים שאתרי אינטרנט משמשים כרטיס ביקור והדרך הראשונית לליבו של הלקוח. אתר אינטרנט...
קרא עוד »
אפר 08, 2021
ניווט בנתיב שליטה בכתיבה: מה כדאי לדעת
כסמכות שקטה בנושא הכתיבה, אני כאן כדי להאיר את הדרך לשליטה בכתיבה, לחשוף היבטים מכריעים שכל סופר שואף...
קרא עוד »
אוק 08, 2023
היתרונות של גיבוי בענן
החומרים שלנו בכל תחום כמעט מהחיים, מאוחסנים במחשבים שונים. אם זה הידע הרפואי שלנו שהוא מאוחסן ברשתות...
קרא עוד »
יול 19, 2020