קידום לעורכי דין – איך עושים את זה?

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין בתחום מסוים, אזי באופן טבעי אם אנחנו לא מכירים אחד כזה ואין לנו אפשרות לקבל מידע על עורכי דין מבני משפחה, חברים או מכרים, אזי נרצה לפנות אל גוגל ולחפש שם את המענה הרלוונטי עבורנו. כלומר, אנחנו נחפש שם עורך דין שיוכל לייצג אותנו במקרה שלנו. 

בשביל שנוכל למצוא עורך דין, יש מי שמקפיד לקדם את הלקוחות שלו בגוגל, בדיוק כפי שמקדמים כל עסק ובכל בעל מקצוע אחר. הרעיון הוא, למשוך כמה שיותר לקוחות שייחשפו אליו וירצו לשכור את שירותיו. קידום לעורכי דין נעשה על פי כללים ברורים שגוגל מכתיבה. 

חשוב לומר, קידום עורכי דין בגוגל הוא לא שונה מהותית מקידום של אנשי מקצוע בתחומים אחרים. ההבדל הוא, שעורך דין חייב להיות מקודם באופן מקצועי, מדויק ונכון, בפרט באתרים ואינדקסים בתחומים שעוסקים בתחום המשפט. אחרת, הקידום לא יתבצע בפני קהל הרלוונטי ולא תהיה לכך משמעות. 

איך יוצרים קידום לעורכי דין

בראש ובראשונה צריך להשתמש במאמרים מקצועיים, מאמרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. אם לא משתמשים במאמרים מקצועיים, יהיה מאוד קשה לקדם את הלקוח. מעבר לזה, צריך לדאוג שהמאמרים יפורסמו במקומות שונים ברשת, וכן לפרסם מאמרים מקצועיים באתר של הלקוח עצמו. 

כמו כן, יש צורך לייצר שיתופי פעולה עם גורמים שונים, בין אם מדובר בבעלי מקצוע או מומחה פרסום בגוגל ובין אם מדובר בגורמים בתחומים מקבילים (ביטוח, שמאות, רואי חשבון וכדומה). אם יוצרים את המעטפת בצורה נכונה, אפשר לייצר תוצאות איכותיות. 

לסיום, התהליך חייב להיות קבוע, להתבצע ללא הפסקה, תוך למידה של נתונים והבנה איך הם משפיעים על התהליך. אם הוא יתבצע באופן עקבי, יהיה אפשר לזהות הצלחות שלו. 

כתוב/כתבי תגובה