נשפך לכם מים על הדיסק הקשיח? האם אפשר להצילו?

מילון בבילון לעסקים - מה זה כולל?

הדיסק הקשיח החיצוני לא אטום בצורה כזו שחשבתם, אם נשפך לכם מים, ייתכן שנזק כל שהוא התרחש. עם הדיסק הקשיח כבר לא מתפקד, נהיה איטי, או לא עולה כלל, ייתכן שמעבדת שחזור היא הפתרון היחיד. במאמר זה, נעסוק בשאלת השאלות – האם במקרים של מים יהיה ניתן לשחזר את הדיסק הקשיח.

 

האם מים יכולים לעשות נזק לדיסק הקשיח?

מקורות המים שנשפכות על המחשב או על הדיסק הקשיח מהוות נזק ברוב המוחלט של המקרים. ובכל זאת, לחדשים מביננו, האם מקורות מים כלשהם יכולות לעשות נזק לדיסק הקשיח? התשובה היא כן. מרבית מסוגי הדיסקים הקשיחים אינם מוגנים בצורה אטומה בפני מים ושתייה, ולכן הדבר עשוי לעשות נזק. למעשה, 20% מהפניות מתועדות כשהנזק הבלעדי הוא קורוזיה או דליפה של מים למכשיר.

 

האם אפשר להציל דיסק קשיח מפני נזקי מים שונים?

נזקי המים הופכים את חיינו ללא פשוטים בכלל, החל מבעיות בטכנולוגיה, ועד לבעיות בחצר וכמובן בבית. גם אם דלף מים למכשיר או לדיסק הקשיח שלכם יהיה ניתן להצילו ב- 80% מהמקרים. ברוב המקרים, הדליפה לא נכנסת ולא פוגעת ברכיב משמעותי, ניתן יהיה להחליפו תמורת סכום סימלי. אם כי, ייתכן שברוב המעבדות הישראליות המחיר עבור שחזור דיסק קשיח מנזקי מים יגבה ממכם סכום לא מועט.

 

איך בוחרים מעבדה לשחזור מידע מנזקי מים?

צורת העבודה וההגשה, המקצועיות ואחוזי ההצלחה תלויה רבות בבחירת מעבדת השחזור. אז איך בוחרים מעבדת שחזור מידע ונתונים? כזאת שמכירה את הנושא מקרוב? הנה כמה פרמטרים: הראשון, בחרו בחברה שמכירה ומבינה את הנושא מקרוב. השני, בחרו במעבדה עם הוכחות ושנות ניסיון רבות. השלישי, בחרו במעבדת שחזור עם ביקורות חיוביות, כאלה שלא יאכזבו אותנו. וממש ככה אתם בוחרים את המעבדה הנכונה ומפחיתים את סיכויי האכזבה. מעבדה מקצועית שעובדת בצורה נכונה תספק לכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, יחד עם סיכונים נמוכים, ועם סיכויי הצלחה די גבוהים.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טעויות בבניית אתר מסחרי
כשבונים אתר מסחרי מקוון יש לקחת בחשבון את אפשרויות הכישלון של האתר. טעויות רבות עלולות להוביל...
קרא עוד »
נוב 03, 2019
איך לבנות קישורים איכותיים – בכור גולן
רוב, אם לא כל האתרים החזקים בעולם, נעזרים בקישורים חיצוניים כדי ליעל את שירותי האתר ולגרום למנועי...
קרא עוד »
ינו 21, 2021
פרסום בגוגל – איך זה עובד?
פרסום בגוגל מכונה גם כן קידום ממומן בגוגל. מדובר במערכת פרסום שממנה מתפרנסת גוגל בעיקר וזה מה שבעצם...
קרא עוד »
ינו 21, 2019