להיות עשיר – שיטה או תהליך?

אנשים רבים רודפים אחרי העושר אולם מן הסתם הוא אחד הדברים הסמויים מן העין. אנשי דת מאמינים שהכול מלמעלה, בעוד אחרים ללא קשר לדת מאמינים שמדובר בתהליך. לצידם יש שיאמרו שהתעשרות היא מדע מדויק (כמה פעמים שמעתם את זה?). בין אם אחד מאלה נכונים או שילוב של הכול לא ניתן לקבוע נחרצות לכאן או לכאן, לפחות לא מבחינה חומרית ובמסגרת הדעת שלנו בני האדם. מה שכן בטוח שאם אדם לא עובר עם עצמו תהליך מסוים הרי שאותו אדם לא יוכל לשמור על העושר שלו, גם אם ימצא שיטה או דרך להשיג אותו. זו הסיבה מדוע רוב הזוכים בלוטו פושטים את הרגל בתוך תקופה מסוימת.

קבלו טיפים ורעיונות איך להתעשר וגם איך להגדיל את ההכנסה החודשית>>>

מה ההבדל בין שיטה לתהליך?

אפשר לומר שגם שיטה וגם תהליך יהיו מבוססים על דרך כלשהי אולם אלו לא מילים נרדפות ולכן אם נרצה להסביר את ההבדל ביניהם נעשה זאת כך: שיטה היא דרך שמובילה אותך מנקודה A לנקודה B באמצעות סיסטם מסוים, לרוב קבוע, שבו אתה יודע מהיכן אתה מגיע ולאן אתה הולך. אתה יודע שאם תפעל בשיטה מסוימת תקבל X ולא משהו אחר. כלומר – יכול להיות שמצאת שיטה להכניס הרבה כסף מאתר האינטרנט שלך והחלטתם לשכפל את השיטה לאתרים נוספים עד שתתעשר. מצאת שיטה להרוויח ממטבעות דיגיטליים והחלטת לרוץ על זה עד שתתעשר. זו שיטה. תהליך לא מבוסס על מדע מדויק ולא בהכרח מביא אתכם לנקודה B מבחינה חומרית. תהליך מבוסס על ההיבט הרוחני. עבודה עם עצמכם, על עצמכם. ללא תהליך שתעברו עם עצמכם תתקשו לנהל את העושר שלכם.

אז מה צריך כדי להיות עשיר? שיטה או תהליך?

אנו מאמינים שצריך את שניהם. אם התעשרות היא לא מדע מדויק ודאי יש טכניקות רבות להרוויח כסף והרבה, שעשירי העולם, כל אחד בתחומו, שומר לעצמו. רבים מהם מחלקים טיפים אודות ההתנהלות והתהליך שאתם צריכים לעבור עם עצמכם – לכן זו בהחלט התחלה שכדאי ללמוד ממנה.

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המקצועות שחשוב לשלוט בהם
יש מקצועות חשובים יותר ויש פחות. אבל מי שרוצה להצליח בחיים, לרכוש מקצוע מכניס ולהתברג במקום עבודה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2020
איך הדפסת תלת מימד משנה את תפיסת העיצוב בעידן המודרני
בנוף ההולך ומתפתח של עיצוב, הדפסת תלת מימד עומדת כמשנה משחק אמיתית, ומגדירה מחדש את הגבולות...
קרא עוד »
אוק 18, 2023
השמת עובדים – לבד או עם חברה מתמחה?
מנהלים רבים משקיעים מחשבה עמוקה בתחום השיווק, התחום הכספי, התחום הייצור והתפעול ובעוד נושאים רבים של...
קרא עוד »
נוב 24, 2018