משרות דרושים באבטחת מידע – אילו תפקידים הכי נחשקים?

אבטחת מידע היא היבט חשוב בכל חברה, והתפקידים הדרושים בתחום זה הם רבים. להלן רשימה של כמה מהעמדות הנפוצות ביותר. משרות דרושים באבטחת מידע, בואו נכיר תפקידים נדרשים. 

דרושים באבטחת מידע

אנליסט אבטחת מידע: מנתח אבטחת מידע אחראי על זיהוי והערכת סיכונים לנכסי מידע ויישום אמצעי הגנה מתאימים. הם גם עורכים מחקר על המגמות העדכניות ביותר בטכנולוגיית מידע, פשעי סייבר וצורות אחרות של פרצות מידע.

מהנדס אבטחה: מהנדס אבטחה מעצב מערכות מחשב עם תכונות אבטחה ספציפיות כגון הצפנה או בקרות גישה. הם עשויים גם לתכנן חומות אש או מערכות למניעת חדירת רשת (NIPS) עבור רשתות כדי להגן מפני התקפות של האקרים או תוכנות זדוניות.

אדריכל אבטחה: ארכיטקט אבטחה מעצב מערכות מאובטחות שיכולות לעמוד בפני התקפות מתוחכמות על ידי שימוש בקריפטוגרפיה, בקרות גישה וטכנולוגיות אחרות כדי לספק רמת הגנה גבוהה תוך מזעור השפעות הביצועים על המשתמשים.

משרות דרושים באבטחת מידע 

תפקידי אבטחת המידע נעים בין הטכני לניהולי. התפקידים הטכניים כוללים בדיקות חדירה והערכת פגיעות. התפקידים הניהוליים ממוקדים יותר כיצד למנוע הפרות מלכתחילה וכיצד להגיב במהירות כאשר הן אכן קורות. אבטחת מידע הוא מונח רחב שניתן להגדיר בדרכים רבות. זהו הנוהג של הגנה על מידע מפני גישה לא מורשית, שימוש, חשיפה, שיבוש או הרס. תפקיד איכותי באבטחת מידע הוא אדם המוודא שתוכנית אבטחת המידע עונה על צרכי הארגון. תפקיד איכותי באבטחת מידע יכול להיות מוגדר כאדם בעל אחת או יותר מהכישורים הבאים:

  1. אנליסט אבטחת מידע
  2. מהנדס אבטחת מידע
  3. אדריכל אבטחת מידע
  4. מבקר אבטחת מידע
  5. קצין אבטחת מידע ראשי (CISO)
  6. קצין פרטיות ראשי (CPO)

לאתר של SeeHR >>> >

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקדמו למאה ה-21 עם מרכזיה וירטואלית למוקד שלכם
אם המשפט 'מוקד שירות לקוחות שלום' נשמע אצלכם הרבה בעסק, אולי הקדמתם אותנו ואתם כבר בענן אולם אם לא, אתם...
קרא עוד »
ינו 21, 2021
שיווק דיגיטלי
כל שיווק שמשתמש במכשירים אלקטרוניים ויכול לשמש מומחי שיווק כדי להעביר מסרים פרסומיים ולמדוד את...
קרא עוד »
מרץ 09, 2022
למה צריך קישורים?
קישורים חשובים לקידום אתרים וחווית משתמש. הם משמשים לחיבור התוכן באתר שלך עם אתרים  אחרים או תוכן...
קרא עוד »
נוב 16, 2022