מהי חתימה דיגיטלית?

חתימות דיגיטליות הן דרך דיגיטלית לחתום על מסמך. ניתן ליצור אותם באמצעות אפליקציה או אתר אינטרנט. חתימות דיגיטליות נמצאות בשימוש מאז תחילת שנות ה-2000. הם משמשים לחתימה ולאימות מסמכים. חתימות דיגיטליות משמשות גם כדי להגן על פרטיותך ולמנוע גישה בלתי מורשית לנתונים שלך באינטרנט. 

השימוש בחתימות דיגיטליות הולך וגדל עם הזמן מכיוון שאין צורך בנייר או דיו בעת חתימה דיגיטלית. חתימה דיגיטלית מקלה על אנשים שאין להם גישה למדפסות או סורקים לחתום על מסמכים בצורה דיגיטלית וכן להגן על הפרטיות שלך באינטרנט. במאמר הבא נדבר על חתימה דיגיטלית.

חתימה דיגיטלית – במה מדובר בעצם?

חתימה דיגיטלית היא חתימה קריפטוגרפית המאפשרת לחתום על מסמכים וקבצים דיגיטליים. הוא משמש בדרך כלל בהקשר של חתימה דיגיטלית על מסמך על ידי אדם או ישות. חתימות דיגיטליות מכונות גם חתימות אלקטרוניות, חותמות אלקטרוניות או חתימות אלקטרוניות. הם משמשים לעתים קרובות גם בעסקאות מסחר אלקטרוני, כמו באינטרנט כמו בהקשרים עסקיים אחרים שבהם הם יכולים להיות מחייבים משפטית בנסיבות מסוימות. חתימה דיגיטלית ללא ספק פה כדי להישאר!

מה עוד חשוב לדעת בנושא?

חתימות דיגיטליות משמשות לאישור הזהות של אנשים וארגונים. ניתן ליצור אותם באמצעות מכשירים דיגיטליים, כמו טלפונים ניידים, טאבלטים או מחשבים. חתימות דיגיטליות הופכות יותר ויותר פופולריות בעסקאות עסקיות. הוא משמש גם בעסקאות אישיות כמו כאשר אתה צריך לקנות משהו באינטרנט או לשלוח תשלום.

חתימות דיגיטליות קיימות כבר די הרבה זמן אבל הן הפכו רק לאחרונה לצורה מוכרת של אימות. ישנם יתרונות רבים לחתימה דיגיטלית כמו מהירות ונוחות שהופכים אותה לאפשרות קיימא עבור עסקים, ממשלות ואנשים פרטיים כאחד. אז חפשו אחר מענה נכון בהקשר הזה וכבר בזמן הקרוב!

פרטים באתר: https://www.account-it.co.il/

 

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים מערכת להפצת הודעות?
כשמשתמשים בשירות כמו מערכת להפצת מסרים, יש לדעת מה הדרך הכי נכונה ומדויקת להגיע אל קהל היעד הספציפי...
קרא עוד »
אפר 19, 2021
מהו סטארט אפ ניישן סנטרל?
ברוב העולם חוששים ממצב שבו תחומים הנמצאים ברמת שגשוג והצלחה גבוהים, יובילו למצב ששאר התחומים מתקשים...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
הגנת סייבר לעסקים – מונעים מחדל אבטחה בעסק
התקפות סייבר מהוות דאגה גוברת עבור עסקים. השימוש הגובר בכלי אבטחת סייבר המופעלים על ידי בינה...
קרא עוד »
נוב 28, 2022