מי יכול להשתמש בשירותי חתימה מרחוק?

כל אחד יכול כיום ליהנות משירותי חתימה מרחוק, מאחר ומדובר על אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת העסק. בעידן הנוכחי יש צורך תמידי לשמור את האצבע על הדופק, מאחר ומי שלא יקפיד להשתכלל ולשפר את איכות השירות שלו, עלול לפגוע בחווית השימוש והשירות ללקוחותיו. לכן, שירותי חתימה מרחוק יכולים לסייע לכל סוג של עסק, חברה או ארגון, השולחים הסכמי התקשרות או טפסים שונים למילוי וחתימה. באמצעות מערכת ייעודית ניתן לבנות את הטופס או החוזה המתאים לעסק שלך וליהנות מפיצ'ר של חתימה דיגיטלית, המאפשר ללקוחות ולספקים שלך לחתום על כל הטפסים וההסכמים השונים מהלפטופ, הטאבלט או הסמארטפון שלהם.

שירותי חתימה מרחוק – כל היתרונות ששווה לך להכיר

מערכת ייעודית תאפשר לעסק שלך לבנות את כל שדות הבחירה ושדות החובה בטופס, כולל שדות ייעודיים לצירוף של תמונות שונות. כמו כן, ניתן לבנות שדה לחתימה דיגיטלית, שיאפשר ללקוח לחתום על הטופס ולשלוח אותו באופן אוטומטי לארכיון של המערכת. הדבר יקל משמעותית על כל התהליך, מאחר והלקוח שלך לא יצטרך להגיע פיזית לבית העסק או להתעסק עם חיפוש מייאש אחר מכונת פקס. כיום כבר אין שום סיבה להכביד על  הלקוחות, מכיוון שפלאי הטכנולוגיה מאפשרים לשפר משמעותית את חווית הלקוח ולחסוך את בזבוז הזמן המיותר.

כל לקוח יעדיף לחתום על הטופס או החוזה בצורה דיגיטלית, במקום להתעסק עם הדפסת המסמכים, חתימה ידנית ושליחתם בפקס או בדואר רגיל. כמו כן, השירות מאפשר לשמור על איכות הסביבה וכמובן לצמצם בצריכת הדיו והנייר. שירות מסוג זה יהיה חיוני לכל חברה או ארגון המתעסקים עם כמויות עצומות של ניירת, כולל חברות ביטוח, חברות פיננסים, מרכזים רפואיים, סוכני נדל"ן וכדומה.

צרו קשר עם פאוור דוק ליצירת מסמכים דיגיטליים  >>>

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זו מערכת ERP?
ראשי תיבות שלא תמיד ברורים קיימים לא רק בצבא, אלא גם בעולם העסקי. מערכת ERP מאפיינת בעיקר ארגונים...
קרא עוד »
פבר 09, 2022
פרטנר טיוי – צופים אונליין בתוכן ישראלי
חבילות סטרימינג הן דרך מובילה לצפות בתכנים ברשת. אנשים יכולים כעת לשלם עבור חבילת סטרימינג כמו פרטנר...
קרא עוד »
פבר 19, 2023
הסיבות שכדאי לעבור למערכת סולארית
מתלבטים האם זה יהיה נכון מצדכם לעשות את המעבר לאנרגיה סולארית? תנו לנו לומר לכם שזוהי תוכל להיות...
קרא עוד »
מאי 05, 2021