מי יכול להשתמש בשירותי חתימה מרחוק?

כל אחד יכול כיום ליהנות משירותי חתימה מרחוק, מאחר ומדובר על אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת העסק. בעידן הנוכחי יש צורך תמידי לשמור את האצבע על הדופק, מאחר ומי שלא יקפיד להשתכלל ולשפר את איכות השירות שלו, עלול לפגוע בחווית השימוש והשירות ללקוחותיו. לכן, שירותי חתימה מרחוק יכולים לסייע לכל סוג של עסק, חברה או ארגון, השולחים הסכמי התקשרות או טפסים שונים למילוי וחתימה. באמצעות מערכת ייעודית ניתן לבנות את הטופס או החוזה המתאים לעסק שלך וליהנות מפיצ'ר של חתימה דיגיטלית, המאפשר ללקוחות ולספקים שלך לחתום על כל הטפסים וההסכמים השונים מהלפטופ, הטאבלט או הסמארטפון שלהם.

שירותי חתימה מרחוק – כל היתרונות ששווה לך להכיר

מערכת ייעודית תאפשר לעסק שלך לבנות את כל שדות הבחירה ושדות החובה בטופס, כולל שדות ייעודיים לצירוף של תמונות שונות. כמו כן, ניתן לבנות שדה לחתימה דיגיטלית, שיאפשר ללקוח לחתום על הטופס ולשלוח אותו באופן אוטומטי לארכיון של המערכת. הדבר יקל משמעותית על כל התהליך, מאחר והלקוח שלך לא יצטרך להגיע פיזית לבית העסק או להתעסק עם חיפוש מייאש אחר מכונת פקס. כיום כבר אין שום סיבה להכביד על  הלקוחות, מכיוון שפלאי הטכנולוגיה מאפשרים לשפר משמעותית את חווית הלקוח ולחסוך את בזבוז הזמן המיותר.

כל לקוח יעדיף לחתום על הטופס או החוזה בצורה דיגיטלית, במקום להתעסק עם הדפסת המסמכים, חתימה ידנית ושליחתם בפקס או בדואר רגיל. כמו כן, השירות מאפשר לשמור על איכות הסביבה וכמובן לצמצם בצריכת הדיו והנייר. שירות מסוג זה יהיה חיוני לכל חברה או ארגון המתעסקים עם כמויות עצומות של ניירת, כולל חברות ביטוח, חברות פיננסים, מרכזים רפואיים, סוכני נדל"ן וכדומה.

צרו קשר עם פאוור דוק ליצירת מסמכים דיגיטליים  >>>

דיגיטל טכנולוגיה כללי עיצוב שיווק שיווק שותפים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיווק בפייסבוק עושים עם תוכנית שיווקית מקצועית
עולם השיווק השתנה מאוד מאז שנכנס לעולמנו האינטרנט, השיווק הדיגיטלי כיום הוא האמצעי מספר אחת לשיווק,...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
מדוע נפל ערכו של הביטקוין
מטבע דיגיטלי מהפכני חלוצי המטבע "ביטקוין" בעולם, ובישראל זכו ובגדול. הם לקחו ריזיקות אשר איששו את...
קרא עוד »
מאי 14, 2019
מתי טרנד משפיעני הרשת התחיל לצמוח?
הטרנד של שיווק משפיענים החל לתפוס תאוצה בתחילת שנות ה-2010, כאשר החלו לצוץ פלטפורמות מדיה חברתית כמו...
קרא עוד »
מאי 18, 2023